Objednávky odesíláme i během vánočních svátků.

Konjac čistící houbička s černým uhlím

Přírodní houbička na odličování a hloubové čištění pleti.

100 % přírodní organický produkt:

  • bez chemických látek
  • bez barviv
  • bez parabenů
  • biologicky rozložitelná a kompostovatelná
  • netestováno na zvířatech
  • šetrná k životnímu prostředí
Skladem
160 Kč
Kategorie: Beauty

Informace o produktu:

Tato černá konjac houbička s černým uhlím bude Vaším nepostradatelným pomocníkem v boji proti akné a černým tečkám. Černé bambusové uhlí čistí a detoxikuje pleť, má silné antibakteriální účinky. Pomáhá odstraňovat maz z pokožky a hloubkově čistí póry.

Použití:

Před prvním použitím houbičku namočíme na pár minut do misky s vlažnou vodou. Houbička nasaje vodu, zvětší svůj objem a krásně změkne. Stlačením odstraníte přebytečnou vodu. Můžete ji používat pouze s vodou a nebo s Vaším pleťovým čistícím přípravkem. Pokračujeme jemnou másáží krouživými pohyby.

Po použití houbičku propláchněte čístou vodou, zbavte přebytečné vody a zavěste, aby mohla volně vyschnout. Suchou konjac houbičku nikdy nepoužívejte.

Konjac je vzhledem ke svým přírodním vlastnostem odolná vůči bakteriím, a tak se můžete spolehnout na její bezpečné používání. Můžete ji sterilizovat po dobu 1-2 minut ve vroucí vodě. Když se začne houbička mírně drolit a ztrácet svoji pružnost a kompaktnost, je čas ji vyměnit za novou. Je vyrobená ze 100 % rostlinného materiálu a proto je 100 % biologicky odbouratelná. 

 

Zpět do obchodu