Objednávky odesíláme i během vánočních svátků.

Moje kuchařka

Tolik nasbíraných receptů, ale nevíte, kam s nimi? Zapište je na jedno místo a vytvořte si tak vlastní kuchařskou bibli plnou nejlahodnějších pokrmů. Prostor pro zapsání až 100 receptů, kniha hostů i gastronomické výzvy pro objevování nových chutí a zážitků.

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
399 Kč
Kategorie: Doplňky
Položka byla vyprodána…

Informace o produktu

Vášniví gurmáni, slyšte! Vaše sbírka rodinných receptů i desítky inspirací od oblíbených kuchařů se už nemusí ztrácet v černé díře zapomnění.

Máme pro vás totiž parťačku, která sdílí stejné nadšení pro vaření a pečení jako vy! Můžete jí neskromně říkat “Moje kuchařka” a věřte, že ji nedáte z ruky. 

Dopřáli jsme jí sice pár něžných ilustrací, ale originální černá barva desek ji pasuje na super dárek také pro muže. Navíc je vybavena praktickou kroužkovou vazbou, která stránky podrží přesně tam, kde je otevřete. Takže už žádné zoufalé listování s rukama od mouky.

A jak vypadá uvnitř? Skvěle! Najdete v ní obsah pro snazší orientaci v receptech, nadstandardně velký počet stran na zapsání receptů i praktický převodník jednotek. To vše prošpikované ilustracemi a originálními citáty o jídle.

Pokud se navíc chcete vytáhnout před návštěvou, určitě oceníte knihu hostů, kam si zaznamenáte jejich milovaná jídla i případné potravinové intolerance.

Jako pomyslnou třešničku na dortu si pak vychutnáte 5 stran plných gastronomických výzev, které rozšíří nejen vaše obzory, ale zapojí do hry i chuťové pohárky.

 

Zpět do obchodu