Objednávky odesíláme do 48 hodin.

Hrdličky přátelství - krabička růžová perleť

Symbol přátelství a lásky.

Jednu hrdličku si ponechej a druhou věnuj tomu, kdo má pro tebe zvláštní význam, tak bude Vaše přátelství trvat navěky.

Hrdličky přátelství jsou uložené v růžové perleťové krabičce. Součástí je i kartička s věnováním a stříbrné šňůrky na zavěšení.

Celkem najdete v krabičce 2 hrdličky.

Ručně vyrobené v České republice.

Rozměr: 8 x 5 cm

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
599 Kč
Kategorie: HRDLIČKY PŘÁTELSTVÍ
Položka byla vyprodána…

Informace o produktu

Chcete někomu dokázat, že Vám na něm záleži a je pro Vás důležitý? Hrdličky přátelství jsou krásným a originálním dárkem pro Vaše blízké. Jednu hrdličku si ponechejte a druhou věnujte tomu, kdo má pro Vás zvláštní význam. Pokud bude mít každý z Vás jednu hrdličku, Vaše přátelství bude trvat navěky.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Hrdličky přátelství se proslavily především díky americkému kultovnímu filmu Sám doma v New Yorku. Určitě si všichni pamatujete scénu, kdy pan Duncan, majitel Duncanova hračkářství, věnuje Kevinovi dvě bílé hrdličky. Kevin si jednu hrdličku ponechá a druhou hrdličku věnuje holubí dámě na památku jejich přátelství.

Symbolika 

Zmínky o hrdličkách se objevují v umění a kultuře již po tisíce let. Jejich krása inspirovala již starověké Římany a Řeky, moderní hudebníky i malíře. V poezii jsou často spojované s věrností a důvěrou. I samotný William Shakespeare psal o hrdličkách jako o symbolu lásky a oddanosti.

Hrdličky jsou považované za monogamní partnery. Pokud jeden z páru zemře, druhá hrdlička truchlí a častokrát již po zbytek svého života nenaváže vztah s jiným jedincem.

Český produkt

Hrdličky jsou ručně vyrobené v České republice.

Balení

Součástí je světle růžová perleťová krabička, věnování a stříbrné šňůrky na zavěšení.

Rozměr

8 x 5 cm

Materiál

Polyresin 

Zpět do obchodu