Odesíláme do 48 hodin od obdržení objednávky.

Dárkový box Black and white

Milovníci černé a bílé si přijdou u tohoto originálního dárkového boxu na své. Najdete v něm samé originální dárky pro ženu, pro Vaši kamarádku, pro maminku nebo pro Vaši kolegyni v práci. Tento dárkový box můžete někomu věnovat k narozeninám, k svátku nebo k jiné příležitosti.

Dárkový box obsahuje:
 • Blok Past Present Future od české značky Young Block
 • Vonná svíčka Mediterranean Blue od prémiové španělské značky Cerreria Mollá 1899
 • Hrdličky přátelství v saténovém sáčku s věnováním
 • Černá saténová oční maska na spaní

 

 

Barva krabičky
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
1 690 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ BOXY
Položka byla vyprodána…

Informace o produktu:

Milovníci černé a bílé si přijdou u tohoto originálního dárkového boxu na své. Najdete v něm samé originální dárky pro ženu, pro Vaši kamarádku, pro maminku nebo pro Vaši kolegyni v práci. Tento dárkový box můžete někomu věnovat k narozeninám, k svátku nebo k jiné příležitosti.

Dárkový box obsahuje:
 • Blok Past Present Future od české značky Young Block
 • Vonná svíčka Mediterranean Blue od prémiové španělské značky Cerreria Mollá 1899
 • Hrdličky přátelství v saténovém sáčku s věnováním
 • Černá saténová oční maska na spaní

Blok Past Present Future od české značky Young Block

Klasický blok ve zmenšeném formátu A5 s ražbou na tvrdé obálce. Sofistikovaný návrat do minulosti, za který se nemusí stydět ani člen hipster základny. Ať je vám dobrým a rafinovaným společníkem i v dobách současných.

formát 14 x 20,5 cm / 128 stran / tečky uvnitř

_ obálka černý probarvený karton 1,5 mm nebo sendvičový šedý karton 2 mm

_ papír bloku Biotop 3 (blok 90 g a předsádky 150 g)

_ vazba V4 šitá nití, překrytá černým plátnem, s gumičkou na tužku ve hřbetě

_ součástí bloku je obyčejná tužka, kapsa na cokoli a doplňky (roční plánovací kalendář, hry pro dlouhé mítinky a manuál ‚jak na poznámky‘)

Vonná svíčka Mediterranean Blue ze španělské manufaktury Cereria Mollá 1899

Ručně odlévaná luxusní vonná svíčka je vyrobená výhradně z rostlinného vosku, má bavlněný knot a vysoký obsah originálních a autentických vonných esencí. Je dodávána v dárkové krabičce, ve skleněné dóze černé barvy s černým dřevěným víčkem.

Díky nižší teplotě tání rostliných vosků nedochází k poškození molekul parfému, který se tak snadněji a rychleji rozvine a provoní Váš domov autentickou a podmanivou vůní. Ze svíček z rostlinných vosků se při hoření uvolňuje oproti svíčkám z parafínu výrazně méně škodlivých látek. Hoření bez zbytečných zplodin a kouře je podpořeno čistě bavlněným knotem.

 • Výška 9 cm, průměr 8 cm
 • Tradiční ruční výroba
 • Rostlinný vosk ze sójových bobů bez přidaného parafínu + bavlněný knot
 • Vyrobeno ve Španělsku v rodinné manufaktuře Cereria Mollá ve městě Albaide nedaleko slunné Valencie
 • Vyrobeno ekologicky s respektem k životnímu prostředí z ryze přírodních materiálů
Mediterranean Blue

Elegantní, povzbuzující kompozice, postavená na kontrastu těžkého aroma bílých květů, prolínajícího se s kapkami čisté vůně citrusů, to vše pokropené osvěžující vůní Středozemního moře.

Originální receptura

Všechny vůně Cereria Mollá jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, s respektem k originálním recepturám, které se předávají z generace na generaci a umožňují vyvolat prostřednictvím autentických vůní příjemné emoce.

Voní i nezapálené

Svíčky Cereria Mollá mají v sojovém vosku vysoký obsah parfému, a proto výrazně voní i nezapálené.

Cereria Mollá - tradice od roku 1899

Malá rodinná manufaktura již více než 120 let v městečku Albaida nedaleko Valencie vyrábí tradičním způsobem svíčky - jak vonné, tak dekorativní. Z generace na generaci se tak předává know how, láska k řemesku i poctivá práce, což jsou základní ingredience, díky kterým si svíčky Cereria Mollá získali svůj věhlas. Proto jsou tyto exkluzivní španělské svíčky dnes exportovány do více než 40 zemí světa.

Hrdličky přátelství

Hrdličky přátelství jsou krásným a originálním dárkem pro Vaše blízké. Jsou symbolem přátelství a lásky. Chcete někomu dokázat, že Vám na něm záleži a je pro Vás důležitý? Jednu hrdličku si ponechejte a druhou věnujte tomu, kdo má pro Vás zvláštní význam. Pokud bude mít každý z Vás jednu hrdličku, Vaše přátelství bude trvat navěky.

V umění i poezii jsou hrdličky odjakživa spojovány s láskou, věrností i oddaností, a proto jsou i ideálním dárkem pro Vaši kamarádku, maminku nebo babičku. Hrdličky přátelství mohou být také originálním svatebním dárkem pro novomanžele.

Celkem najdete v krabičce 2 hrdličky.

Ručně vyrobené v České republice.

Rozměr: 8 x 5 cm 

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Hrdličky přátelství se proslavily především díky americkému kultovnímu filmu Sám doma v New Yorku. Určitě si všichni pamatujete scénu, kdy pan Duncan, majitel Duncanova hračkářství, věnuje Kevinovi dvě bílé hrdličky. Kevin si jednu hrdličku ponechá a druhou hrdličku věnuje holubí dámě na památku jejich přátelství.

Symbolika 

Zmínky o hrdličkách se objevují v umění a kultuře již po tisíce let. Jejich krása inspirovala již starověké Římany a Řeky, moderní hudebníky i malíře. V poezii jsou často spojované s věrností a důvěrou. I samotný William Shakespeare psal o hrdličkách jako o symbolu lásky a oddanosti.

Hrdličky jsou považované za monogamní partnery. Pokud jeden z páru zemře, druhá hrdlička truchlí a častokrát již po zbytek svého života nenaváže vztah s jiným jedincem.

Balení

Součástí je perleťová dárková krabička, věnování a stříbrné šňůrky na zavěšení.

Materiál

Polyresin 

 

Zpět do obchodu